Dziś: Sobota, 4 Kwiecień 2020
Pogoda w Lizbonie: , °C, Wiatr o prędkości 0 km/h ciśnienie 0
mieszkańcy oraz przyjeżdżający do Lizbony
ŚLUB W LIZBONIE 17.09.2010
Witam, 14 września 2010 wybieramy się z narzeczonym na wycieczkę do Cascais. Będziemy lecieli z Warszawy o godz. 15,20. Mam pytanie i prośbę. Może jakaś para z odwiedzających to forum jedzie właśnie w tym czasie w okolice Lizbony i zechcieliby być świadkami na naszym ślubie 17.09.2010 o godz.15. Prosę o kontakt: m_w_byd@wp.pl
dodał(a): mirka
Hej. Powodzonka w poszukiwaniu świadków i oczywiście na nowej drodze życia:) Mam podobny problem ( ze świadkami) tylko 2 tygodnie później, a dokładnie 5.10.2010. Jeśli znasz jakiś inny pomysł na znalezienie życzliwych ludzi którzy pomogli rozwiązać problem ,proszę podziel się.
Z góry dziękuję . Marcin

dodał(a): marcin
Cześć Mirka!!Przylatuje z mezem do Lizbony w piatek wieczorem 17/09, wiec pewnie bedziecie juz po slubie!!??
dodał(a): cork11
Hej! my bralismy slub w konsulacie w czerwcu, polecamy wam serdecznie na swiadka i na fotografa (niepowtarzalne i wyjatkowe zdjecia!) Michala Mackowiaka, jesli ma wolne terminy...: michal.mackowiak@gmail.com . Poza tym swiadkow mozna szukac na portalach dot. Erasmusów przebywajacych w Lizbonie, oraz na CS, FB. Powodzenia!
dodał(a): salice
Mapa Strony
login
hasło
 
nie masz konta - zarejestruj się
masz konto - zapomniałeś hasła?
SPOŁECZNOŚĆSOCIAL NETWORK
POLECAMY
MINI Słownik
Wszystkie zdjęcia oraz materiały z polskiego przewodnika po Lizbonie i Portugalii są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie oraz wykorzystanie materiałów, które znajdują się na tej stronie jest możliwe wyłącznie w porozumieniu i za zgodą autorów.
© 2008-2020 fotolizbona.pl